Lavinamasis šviesos žaidimų staliukas

379,00 €
Nėra mokesčio

 

Lavinamasis šviesos žaidimų staliukas

Tai yra pirmasis vaiko lavinamasis žaidimų staliukas, šviesos pagalba padedantis sukaupti dėmesį. Matinis stiklo paviršius tolygiai skleidžia šviesą dėka viduje įmontuotų lempučių.  Šviesos staliukas yra skirtas kūrybai, žaidimui ir pažinimui. Šviesa pritraukia dėmesį, sužadina smalsumą, stimuliuoja protinę veiklą. Mes sukūrėme šviesos staliukus, įkvėpti Reggio Emilia ankstyvojo vaikų ugdymo metodo filosofijos.

Kokią vertę jis kuria?

Šviesa padeda pritraukti vaiko dėmesį ir jį išlaikyti. Sugebėjimas susikaupti yra reikalingas,  norint sėkmingai atlikti bet kokią užduotį, išmokti naujų dalykų, spręsti kasdienes problemas.

Kiekviena veikla, kurią vaikas žino atliksiantis su suaugusiuoju, yra jam labai maloni ir laukiama. Vaikas žino, kad tai laikas, kurio metu visas dėmesys bus skirtas tik jam. Artumas, prisilietimai, apkabinimai suteiks jam be galo svarbų saugumo jausmą.

Ant šviesos staliuko pateikti paveikslėliai geriau įsidėmimi. Gerai išvystyta regimoji atmintis yra labai reikalinga mokantis skaityti, rašyti, skaičiuoti.

Šviesa padeda vaikui pamatyti tuos pačius objektus naujai. Ant šviesos staliuko vaikas laisvai reiškia individualų pasaulio suvokimą, derindamas aplinkoje randamas medžiagas, formas ir spalvas. Laisvas žaidimas ir kūryba lavina vaizduotę, o tai yra kūrybiško mąstymo pradžia.

Ką galima veikti?

Pripilkite smėlio, vandens į skaidrų edu2 antstalį. Šviesa, smėlis ir vanduo primena vasaros žaidimus prie jūros.  Iš popieriaus išlankstykite laivelį ir žaiskite jūros gyvenimą.

Tirštais dažais pieškite namus, žmones, medžius, raides ir stebėkite kaip šviesa suteikia spalvai naują grožį ir gyvybę.

Uždėkite žolės stiebą ar medžio lapą ant šviečiančio paviršiaus ir stebėkite jų sandarą, papasakokite vaikui medžio gyvenimą.

Ant juodo kieto popieriaus ar kartono padarykite skylutes, stebėkite kaip pro jas skverbiasi šviesa ir žaiskite naktį.

Visi vaikai mėgsta pasakas. Jos ne tik padeda lavinti susikaupimą, bet ir moko vaikus gražios, rišlios kalbos. Edu2 rinkinukai „Miško pasakos“ ir „Jūros pasakos“ padės vaikams patiems sukurti pasaką, jungiant žodžius į sakinius, o sakinius – į rišlų pasakojimą.

 

Techniniai duomenys

 Šviesos staliukai yra pagaminti iš baltai laminuotos faneros, įstiklinti grūdintu stiklu su apsaugine plėvele, apšviesti šviesos diodų juosta (LED).  Šviesos staliuko dydis 700 x 500 x 210 mm, svoris 11 kg. 

Garantija: 2 metai.

Pristatymas per 1-2 darbo dienas.

Lavinamasis šviesos žaidimų stal
48 Prekės

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: