CircuitMess Wacky Robots edukacinis rinkinys litavimo mokymui - 5 vnt

Kartu su spalvingais robotais išmoksite litavimo pasaulio ir elektronikos žinių pagrindų.

99,99 €
Nėra mokesčio

Edukacinį rinkinį sudaro penki skirtingi robotai - Capacitron, Bob, Marv, Mr. Bee, Resistron, kurie padeda mokytis su elektronika ir išmokti lituoti. Jis skirtas visiems vyresniems nei 9 metų vaikams, ypač pradedantiesiems elektronikos gerbėjams. Kartu su spalvingais robotais išmoksite litavimo pasaulio ir elektronikos žinių pagrindų.
Robotas Mr. Bee. Šis 8 dalių rinkinys skirtas pradedantiesiems. Robotas Mr. Bee juda ir vibruoja (lygiai kaip bitė). Rinkinyje yra baterija, instrukcijos ir informacija apie nesubalansuotus variklius.
Robotas Bob. Bob roboto rinkinys pradedantiesiems susideda iš 16 dalių. Jame yra 6 RGB šviesos diodai, kurie automatiškai keičia spalvas. Taip pat pridedama baterija, naudojimo instrukcija ir informacija apie šviesos diodus (LED).
Robotas Marv. Marv roboto paketą sudaro 10 komponentų. Jame yra baterija, 2 mėlyni šviesos diodai, mygtukas, instrukcijos ir informacija apie skirtumą tarp mygtuko ir jungiklio. Šis rinkinys skirtas pradedantiesiems.
Resistron robotas. Resistron robotų dėžė skirta pradedantiesiems ir susideda iš 8 komponentų. Jame taip pat yra rezistorius, kuris pritemdo šviesos diodus, baterija, instrukcijos ir informacija apie atsparumą ir Ohmo dėsnį.
Robotas Capacitron. Pradedantiesiems pritaikytas 12 dalių rinkinys su Capacitron robotu. Jame yra 2 mygtukai (kurie parodys kondensatoriaus įkrovimą ir iškrovimą), baterija, instrukcijos ir informacija apie tai, kaip veikia kondensatoriai.

Pristatymas per 4-5 darbo dienas. 

50 Prekės